השאר פרטים לקבלת ניוזלטר
אני מאשר קבלת תוכן שיווקי

כך תוודאו שמכשיר האנדרואיד שלכם נקי ועובד במהירות

אפליקציית one tap eraser/ צילום מסך

כפי שכולנו (אנחנו מקווים) דואגים מדי פעם לעשות סדר וניקיון במחשב האישי, כגון העלמת קבצים מיותרים, הסרת תוכנות לא שימושיות, ומחיקת מיילים והודעות שאין בהם צורך - כך גם ניתן לעשות בסמארטפון שלנו.

איך? עם אפליקציית 1Tap Eraser למכשירי האנדרואיד. האפליקציה הזו מסייעת למשתמשי האנדרואיד לעשות ניקיון במכשיר שלהם, למחוק עקבות ולהסיר לא מעט מידע ותוכן לא נחוץ שהצטבר בסמארטפון לאחר שימוש מתמשך:

1Tap_Eraser / צילום מסך 1Tap_Eraser / צילום מסך

1Tap Eraser, בין היתר, מאפשרת מחיקה של זיכרון המטמון (Cache) של כל האפליקציות על המכשיר, או לחילופין מחיקת המטמון לאפליקציות ספציפיות. בנוסף, האפליקציה מאפשרת למחוק אוטומטית את כל יומן השיחות במכשיר (נכנסות/יוצאות/לא נענו) או רשומות ספציפיות מתוכו, למחוק הודעות SMS/MMS, היסטוריית דפדפן, חיפוש בגוגל, ג'ימייל, יוטיוב ועוד - הכל בלחיצת כפתור אחת.

חדש: באפשרותכם לסמן קטע מהמאמר ולשתף רק אותו. סמנו קטע ושתפו.

האפליקציה אף כוללת אפשרות לביצוע מחיקות אוטומטיות המבוססות על פרקי זמן קבועים, כך שאין צורך לזכור בכל פעם לנקות את ההיסטוריה במכשיר - 1Tap Eraser תעשה זאת לבדה. בנוסף, יש גם פיצ'ר של רשימה שחורה ולבנה, שמאפשרים למשתמש להגדיר אלו נתונים מותר למחוק ובאלו נתונים לא לגעת.

ל-1Tap Eraser יש גם ווידג'ט (ישומון) ייעודי שניתן למקם על אחד ממסכי הבית במכשיר, והוא מאפשר למחוק מטמון מהאפליקציות שבמכשיר בנגיעה אחת.

מחיר: חינם למכשירי האנדרואיד (כאן), גרסה 2.0.1 ומעלה.

השאר פרטים לקבלת ניוזלטר
אני מאשר קבלת תוכן שיווקי