השאר פרטים לקבלת ניוזלטר
אני מאשר קבלת תוכן שיווקי

משחק התקיפה באיראן: מטוסי קרב מישראל בדרך לכור

משחק התקיפה באיראן \ מתוך: צילום מסך אפסטור

פרוייקט הגרעין של איראן ממשיך להטריד את ראשי מנגנוני הביטחון של מדינת ישראל. האמריקאים אמנם הרגיעו את כולנו במקצת, כשטענו שלא יתנו לאחמדיניג'ד להגיע לפצצה גרעינית, אך בינתיים, לא נראה כי אובמה עושה מספיק בנושא. הממשלה הקודמת פינטזה על תקיפה ישראלית על הכורים באיראן, אבל זה לא יצא לפועל.

מי שעדיין מפנטז על תקיפה, יכול להוריד את המשחק הישראלי החדש לאייפון: "התקיפה באיראן", שעלה לאפסטור לפני יומיים. משחק זה מזכיר את משחקי המטוסים של פעם במכונות הארקייד, אך פה המטרה היא לחסל את מטוסיה של איראן, ואת מתקני הגרעין שלה.

משחק התקיפה באיראן \ מתוך: צילום מסך אפסטור

בשביל משימה זו הקצה לכם חיל האוויר הישראלי את מטוס ה-F-15 המפורסם. לאחר שתצברו מספיק מטבעות, תוכלו גם לרכוש דגמים מתקדמים יותר של מטוסי התקיפה של צה"ל, כמו מטוס ה-F-16 ואפילו ה-F-22.

חדש: באפשרותכם לסמן קטע מהמאמר ולשתף רק אותו. סמנו קטע ושתפו.

במהלך המשחק, המסך מתקדם באופן קבוע, אך אתם יכולים להזיז את המטוס בכל תחומי המסך. כל כמה רגעים נכנסים לכם לפריים מטוסי אויב, כשבמקביל מופיעים גם מטבעות אותם ניתן לאסוף בכדי לרכוש מטוסים חדשים. אם פגעתם במטוס יריב (כלומר התנגשתם בו), או שהוא הצליח לפגוע בכם בעזרת טיל, הפסדתם. אם פגעתם בכור, כמובן שניצחתם, אבל אנחנו לא הצלחנו עדיין לעשות זאת.

לא מדובר במשחק מורכב או מרשים למדי, והגרפיקה שלו די פשטנית. עם זאת, מדובר במשחק מהנה שיעביר לכם את הזמן בכיף. ואם זה לא מספק את יצר המלחמה שלכם, אולי תמצאו עניין במשחק הווידיאו Tell Me How It Ends שסיקרנו בעבר.

מחיר: חינם, למשתמשי אייפון מגרסה 5.0 ומעלה (להורדה מאפסטור)

השאר פרטים לקבלת ניוזלטר
אני מאשר קבלת תוכן שיווקי