השאר פרטים לקבלת ניוזלטר
אני מאשר קבלת תוכן שיווקי

שפנפנות ומסיבות: חייו הראוותניים של מלך האינסטגרם


"שחקן פוקר", "פלייבוי", "אידיוט". אלה הם רק חלק מהכינויים שהדביקו לדן בלזריין שמוגדר כאדם הכי מעניין באינסטגרם לפי אתר באזפיד.

אחרי בלזריין, בן ה-34, עוקבים לא פחות מ-1.2 מיליון איש שרוצים לקבל הצצה לחייו הראוותניים וחסרי המעצורים - בין אם זה במסיבות פרועות עם שפנפנות פלייבוי, דהירה במכוניות ספורט, ואפילו ירי בכלי נשק אוטומטיים שייכים למחסן הנשק הפרטי שלו.

שחקן הפוקר הנהנתן מטמפה פלורידה, בן של מולטי מיליונר שהסתבך בפלילים, שירת תקופה ב-Navy Seals ולאחר שהשתחרר וחי מקרנות הנאמנות שהותיר לו אביו, החל לשחק פוקר והרוויח מיליוני דולרים.

בראיון שהעניק לפני מספר חודשים להווארד סטרן, ברזיליאן הכריז כי הוא שווה כ-100 מיליון דולר, כשחצי מהסכום הגיע מזכיות במשחקי וידיאו במהלך שנת 2013.

חדש: באפשרותכם לסמן קטע מהמאמר ולשתף רק אותו. סמנו קטע ושתפו.

אך לא הכול ורוד כשאתה אושיית אינטרנט ומולטי מיליונר. לאחרונה זכה בלזריין ללא מעט ביקורת ואפילו לחקירה משטרתית לאחר שתיעד את עצמו זורק כוכבת פורנו מגג בניין אל תוך בריכה - מעשה שהסתיים בשבירת רגלה של הכוכבת ובתביעה משפטית. ואם זה לא מספיק אז בשבוע שעבר הוא העלה את חמת זעמם של ארגונים להגנה על בעלי חיים לאחר שהכריז שהוא מוכן לשלם 5,000 דולר כדי לשכור תנין לבן באורך שניים וחצי מטר ללילה אחד.

כן, בשביל לשמור על תואר מלך האינסטגרם, כנראה שאין דבר שבלזריין לא מוכן לעשות..

השאר פרטים לקבלת ניוזלטר
אני מאשר קבלת תוכן שיווקי