השאר פרטים לקבלת ניוזלטר
אני מאשר קבלת תוכן שיווקי

אפליקציות חינם לזמן מוגבל באייפון ואנדרואיד

Back to Bed / מתוך: itunes.apple

השבוע החלטתי לצייד אתכם באפליקציות נהדרות שמוצעות ברגעים אלו ממש להורדה בחינם לזמן מוגבל. תוכלו ליהנות מאפליקציות במגוון נושאים: עם חלקן תוכלו להעביר שעות של הנאה וחלקן ישדרגו באופן משמעותי את היומיום שלכם.

אז מה מצאנו? תוכלו לערוך את התמונות שלכם עם תוכנת עריכה מקצועית, להתמקצע במשחק יריות ייחודי ולבצע סדר פסח בתמונות שלכם. כמה חסכנו לכם השבוע? 60 שקל.

אייפון

Camly Pro – Photo Editor & Collage Maker

חדש: באפשרותכם לסמן קטע מהמאמר ולשתף רק אותו. סמנו קטע ושתפו.

לרשותכם עומדים 150 מסננים יחודיים שיקנו אפקטיים מקוריים לתמונות שלכם. המסננים נוצרו על ידי צלמים מקצועיים במטרה לענות על הצרכים שלכם. רוצים להוסיף מדבקות וכיתובים? תוכלו ליהנות מ-345 מדבקות מסוגננות. ניתן לערוך את התמונות עם כלי עריכה בסיסיים כגון: בהירות, קונטרסט, תיקון צבעים ועוד. כל זאת על מנת להעלות את התמונות שלכם לרמה הבאה. הוסיפו מסגרות מדליקות, שמרו את התמונות ושתפו אותן עם משפחה וחברים. כמה חסכנו לכם? 10.90 שקל.

Flic – Delete & Manage Camera Roll | Easily Delete Photos to Increase Disk Space

אנו שומרים, מקבלים ומצלמים אין ספור תמונות לגלריית התמונות האישית שלנו באייפון. אין ספק שמיון התמונות ומחיקתן הוא חשוב למען הסדר כמו גם למען פינוי זיכרון אך עם זאת הוא תהליך מעיק. האפליקציה מסייעת לכם למחוק במחווה פשוטה תמונות מהמכשיר ובכך להגדיל את הזיכרון הפנוי במכשיר, כמו גם תתזכר אתכם בכל פרק זמן לבצע מיון בתמונות כדי שלא יצטבר לכם "זבל". נהלו את "סרט הצילום" שלכם בקלות, מחקו תמונות כפולות והשאירו רק את התמונות שיקרות ללבכם. כמה חסכנו לכם? 6.90 שקל.

Back to Bed

זהו משחק המתנהל בעולם החלומות הדמיוני והססגוני ובמהלך המשחק עליכם לנווט את דרכו של בוב ההולך בשנתו לכיון המיטה שלו, אך עליכם לעשות זאת במשנה זהירות עד שיגיע בשלום למיטה ויוכל ללכת לישון. על מנת להצליח במשימה עליכם להשתלט על שתי דמויות המפתח במשחק ואת שתי הדמויות עליכם לנווט בדרכם בעולם החלומות ובעולם זה מכשולים רבים וגם לא מעט סכנות שעליכם לחלוף בזהירות כך שבוב יוכל להגיע סוף סוף למיטה הבטוחה שלו ולישון עמוק. כדאי לדעת כי המשחק Back to bed זכה לשלל פרסים בשנתיים האחרונות והוא מאוייר באופן ייחודי ומקורי. כמה חסכנו לכם? 13.90 שקל.

אנדרואיד

Modern Combat 5: Blackout

משחק היריות המפורסם זמין להורדה בחינם! למי מכיר את המשחק, לבטח מכיר את הגרסה החדשה בסדרה שהושקה ביוני האחרון. המשחק מלא אקשן, גרפיקה באיכות מדהימה וכמות פרטים יוצאת מהכלל שיוסיפו לחווית המשחק הכוללת. משחק היריות יוביל אתכם למקומות נפלאים ומרתקים מסביב לעולם בהם תאלצו לבצע מגוון משימות שיובילו אתכם לניצחון. בהצלחה! כמה חסכנו לכם? 16 שקל.

VNYL Icons Theme

רוצים להתחדש במראה חדש לכבוד חג הפסח? התחדשו בערכת נושא מדליקה עם צבעים נועזים וייחודיים, תוכלו ליהנות מיותר מ-2,447 סמלים שונים המזכירים תקליטי ויניל. כל אייקון יקבל מראה מקורי ומשודרג משלו, כך שהמראה החדש יהיה שונה וצבעוני במיוחד. כמה חסכנו לכם? 4.30 שקל.

Refraction

מחפשים משחק חדש ומדליק? תוכלו ליהנות ממשחק לייזר מאתגר הכולל 120 רמות קושי שונות. איך משחקים? העבירו את קרני הלייזר דרך הפלזמה על מנת לפצל אותן ולהעבירן לייעדם. במשחק תחוו אינטרקציה עם אובייקטים שונים, תהנו ממשק משתמש ידידותי ומגרפיקה מלוטשת. כמה חסכנו לכם? 8 שקלים.

** הכותב הוא אורי סגל, מנכ"ל iPhoneil | iApps

השאר פרטים לקבלת ניוזלטר
אני מאשר קבלת תוכן שיווקי