השאר פרטים לקבלת ניוזלטר
אני מאשר קבלת תוכן שיווקי

גוגל מציגה: בואו לשחק בערכת הלגו הגדולה בעולם

גוגל Build/ מתוך Youtube

סביר להניח שאם יש לנו זמן פנוי במשך היום (ואין לנו) נמצא מספיק משחקים ואפליקציות חדשות לשרוף בהן את הזמן (כמו שקרה לנו בימים האחרונים עם אפליקיית Song Pop החדשה), או שנמשיך לשרוץ בפייסבוק. אולם, בגוגל מציעים לנו לחוות מחדש משהו נוסטלגי מהילדות, וכל זאת על יבשת אוסטרליה שהופכת על הדרך למגרש המשחקים הגדול ביותר ברשת.

תכירו את Build: שיתוף פעולה של ענקית האינטרנט ויצרנית קוביות המשחק LEGO, שמאפשר למשתמשי כרום לשחק כאוות נפשם ב-8 טריליון קוביות צבעוניות ישירות על הדפדפן:

Build נועד כדי להדגים את יכולות התלת-ממד של הדפדפן Chrome של גוגל, ובפרט את העובדה שהוא מאפשר למשתמשים לנוע בכיוונים שונים על משטח הלגו שעל המסך, ולשלוט ולנווט באופן חופשי בהנחת קוביות הלגו השונות. בנוסף, LEGO אוסטרליה מציינת השנה 50 שנות פעילות ביבשת, ולכן גוגל הכניסה לתוך המשוואה גם את שירות המפות שלה.

חדש: באפשרותכם לסמן קטע מהמאמר ולשתף רק אותו. סמנו קטע ושתפו.

כך, כל גולש בדפדפן כרום יכול לבחור לעצמו משטח לגו קטנטן שבו יוכל לבנות מה שירצה, והמשטח הזה הוא למעשה שטח קטן מתוך יבשת אוסטרליה כפי שהוא מופיע על המפות של גוגל. בגלישה לאתר האינטרנט של הפרויקט בכרום (בקישור הזה), תוכלו לראות יצירות לגו של גולשים אחרים שתפסו לעצמם פיסה קטנה של משטח עבודה בלגו על היבשת, ובלחיצה על כפתור ה-Build הכחול (מצד ימין למעלה) תוכלו להתחיל לבנות משטח משלכם

כמה דקות של זמן פנוי אפשרו לנו ב-Feeder לבנות את יצירת המופת שלפניכם:

Google Build/ צילום מסך

ברגע שמצאתם משטח עבודה פנוי (או שגוגל מצאה אחד כזה עבורכם באופן אוטומטי), תוכלו לבחור את סוגי וגדלי קוביות הלגו השונות ואת הצבעים שלהן (מצד שמאל של המסך). כעת, כל מה שנותר לעשות הוא פשוט להיות יצירתיים, להתחיל לשחק בלגו וליהנות. כאמור, נכון לעכשיו רק יבשת אוסטרליה זמינה על המפה, אולם בגוגל מבטיחים שקוביות הלגו ישתלטו בקרוב על שאר העולם.

התנסיתם בכלי החדש? שתפו גם אותנו ביצירות שלכם בעמוד הפייסבוק שלנו.

השאר פרטים לקבלת ניוזלטר
אני מאשר קבלת תוכן שיווקי