השאר פרטים לקבלת ניוזלטר
אני מאשר קבלת תוכן שיווקי

טריק שימושי: רוצים לצלם את עצמכם? תקרצו לאייפון

אפליקציית Wink Camera/ צילום מסך

מכירים את זה שאתם רוצים לצלם תמונה של עצמכם בסמארטפון, אבל תמיד מסתבכים ומתקשים להחזיק אותו רחוק מכם, לכוון אותו וגם ללחוץ על כפתור הצילום במסך המגע - בו זמנית?

אנחנו כמעט בטוחים שכן, ובדיוק בשביל המשימה הטריביאלית אך המסובכת הזו המציאו אפליקציה. תכירו את Wink Camera - אפליקציית צילום עצמי המופעלת על ידי קריצה בלבד:

זה יישמע אולי טיפשי, אבל זה כל מה שהאפליקציה הזו יודעת לעשות. לזכותה ייאמר כי היא עושה זאת טוב מאוד. למעשה, כל מה שצריך לעשות ברגע שמפעילים אותה הוא לכוון את המצלמה הקדמית של המכשיר כלפיכם, וברגע שאתם מוכנים להצטלם פשוט לקרוץ לכיוונה.

חדש: באפשרותכם לסמן קטע מהמאמר ולשתף רק אותו. סמנו קטע ושתפו.

לאחר הקריצה, האפליקציה תפעיל טיימר אוטומטי של 3 שניות שמלווה ב-3 צפצופים, ותצלם תמונה שתישמר באלבום התמונות של האייפון/אייפד. זה הכל. לטענת מפתחי האפליקציה, בעדכונים הבאים יתווספו פיצ'רים נוספים ומעבר לכך, המפתחים עובדים כיום על אפליקציות נוספות שיאפשרו למשתמשי הסמארטפונים והטאבלטים לבצע עוד מגוון פעולות אחרות באמצעות מחוות שונות של הגוף.

אחת האפליקציות הללו היא אפליקציה לקריאת ספרים דיגיטליים שתאפשר למשתמש להעביר דפים באמצעות הזזת הראש בלבד. חשבתם שמסכי מגע זה מגניב? נדמה שעם ההתפתחות של מערכות פיקוד קוליות (כמו Siri או Google Now), בקרי משחק המבוססים על תנועה ומחוות גוף (כמו הקינקט של מיקרוסופט) וכמובן אפליקציות מן הסוג הזה שמביאות את הטכנולוגיה הזו גם למכשירים הסלולריים - בקרוב בכלל לא נצטרך לגעת במכשירים שלנו.

מחיר: 0.99 דולר למכשירי האייפון והאייפד (כאן), גרסה 4 ומעלה.

השאר פרטים לקבלת ניוזלטר
אני מאשר קבלת תוכן שיווקי