השאר פרטים לקבלת ניוזלטר
אני מאשר קבלת תוכן שיווקי

שווה: שירות לחיפוש טיסות שמתחשב גם בנוחות שלכם

שירות להזמנת טיסות RouteHappy \ מתוך: צילום מסך RouteHappy.com

על אף המצב הכלכלי והגזירות, קרוב לוודאי שהרבה ישראלים עדיין יבחרו לצאת לחופשה לחו"ל במהלך חודשי הקיץ. אחד הדברים הכי מעצבנים בארגון חופשה,הוא מציאת כרטיסי טיסה טובים. אין מחסור באתרים וסוכנויות נסיעות שמסייעים במציאת כרטיסים זולים, אבל טיסות הן בדרך כלל חוויה טורדנית ולא נעימה לאף אחד, וצריך לקחת בחשבון שיקולים נוספים מלבד המחיר.

זו הייתה המחשבה בראשם של מפתחי האתר RouteHappy.com, שירות להזמנת כרטיסי טיסה שעלה לפני שבועיים בגרסת בטא. כמו כל שירות אחר בתחומו, גם אתר זה יאפשר לכם למצוא את הטיסה הזולה ביותר. אך בניגוד למתחרים, הוא גם מציע אפשרות לדרג את הטיסות על פי "מדד שמחה" (Happiness Score):

מדד השמחה מורכב ממספר פרמטרים - מטוסים חדשים יותר, מקום מרווח לרגליים, ביקורות חיוביות מצד נוסעים, האם יש Wi-Fi, מערכת בידור מוצלחת, והאם יש שקע חשמל. ניתן לערוך את מדד השמחה על ידי הוצאת פרמטרים שאינם חשובים לכם, למשל, אם אין לכם מחשב נייד ואתם לא זקוקים לשקע חשמל, ניתן לבטל את הפרמטר הזה.

חדש: באפשרותכם לסמן קטע מהמאמר ולשתף רק אותו. סמנו קטע ושתפו.

את הנתונים אספו המומחים ב-RouteHappy במשך שנה שלמה. הם בדקו את סידורי הישיבה במטוסים, את סוגי המטוסים, את השירותים המוצעים, כולל חיפוש מקיף בהודעות לעיתונות, אתרים של חברות תעופה וכו'. התוצאה הסופית אליה הם הגיעו היא כנראה המדריך המקיף ביותר שקיים כיום להשוואת חוויית טיסה בין חברות שונות, ובין טיסות פרטיקולריות.

"חיפוש טיסות לא השתנה כבר שנים. הכל מבוסס רק על מחיר ותאריך," טוען רוברט אלברט, מייסד ומנכ"ל RouteHappy. "יש קטגוריה שלמה של אינפורמציה שמוסתרת מהמשתמשים והיא מתייחסת לחווית הטיסה עצמה". האמת? צודק לגמרי, והתנסות לא קצרה עם הכלי החדש הזה, אנחנו ממליצים לכם עליו בחום. אנחנו כבר מצאנו כרטיס טיסה מוצלח איתו.

השאר פרטים לקבלת ניוזלטר
אני מאשר קבלת תוכן שיווקי