השאר פרטים לקבלת ניוזלטר
אני מאשר קבלת תוכן שיווקי

אתר ישראלי חדש ומבטיח: לתכנן חופשה יוצאת דופן


אם גם אתם, כמו מיליארדי אנשים לפניכם, ביקרתם בדיסני וורלד או ביוניברסל סטודיוס סביר להניח שהרגשתם את תחושת חוסר המיצוי. תכנון חופשה בפארק שעשועים הוא אתגר עצום, זאת למרות שמדובר בתעשייה משגשגת, עם רווחים של קרוב ל-15 מיליארד דולר רק בארה״ב ועם 430 מיליון אנשים אשר מבקרים בפארקי השעשועים מידי שנה.

חברת ThemeGo הישראלית שואפת להיות ה-TripAdvisor של פארקי השעשועים: חברת ההזנק פיתחה אתר תוכן חברתי, המאפשר לחובבי הז'אנר לתכנן חופשה בקלות ובנוחות.

לדברי יריב פדבה, מנכ"ל החברה, החוויה של תכנון החופשה בפארק שעשועים יכולה להיות מאוד מתסכלת. "אתה צריך להשתמש בקרוב ל-10 אתרים כדי לתכנן חופשה מסוג כזה: אתרים כמו טריפ-אדוויזר ו-Yelp הם אתרים חברתיים, אבל מאוד כלליים ולא בתחום של פארקי שעשועים. ויש את האתרים הרשמיים ואתרים נוספים, אבל הם מבוססים בעיקר על בחירות עורכים ותוכן שיווקי: הם יגידו לך שהכל נפלא וזה בטח לא יעזור לך. בנוסף, תעשיית פארקי השעשועים הולכת כיום לכיוון של הזמנה מראש: החל מרמת האטרקציה, אך גם ברמת ההופעה או אפילו מה תזמין במסעדה".

ThemeGo מאפשר לכם למעשה לקרוא חוות דעת והמלצות של מבקרים על כל מרכיב בחופשה בפארק השעשועים. בנוסף, ניתן לקבל רעיונות יצירתיים על ידי עיון ברשימת האתרים המובילים, אשר מוצגים על פי דרוג האנשים המבקרים באתר. דרך האתר תוכלו ליצור סדר יום של מתקנים, מסעדות, הופעות ואטרקציות. כמובן, את תוכנית הטיול אפשר לערוך, להדפיס או לגשת אליה מתוך הטלפון החכם.

חדש: באפשרותכם לסמן קטע מהמאמר ולשתף רק אותו. סמנו קטע ושתפו.

בעתיד תושק גם אפליקציה תומכת

ThemeGo צמחה במאיץ הסטרטאפים דה הייב של גבהים, עמותה של קרן רש"י המלווה סטארט-אפים של עולים חדשים ותושבים חוזרים. השבוע היא זכתה בהשקעה של 100 אלף דולר במסגרת תחרות סטארט אפ פיוז'ן. "המודל העסקי שלנו מבוסס על תוכנית שותפים כשהרעיון הוא שאנחנו מקבלים אחוז מסוים מכל הזמנת מלון, חבילת נופש או כרטיסים לפארקי השעשועים שמקורם ב-ThemeGo", מוסיף פדבה. "זאת דרך שותפים כמו אקספדיה, פרייסליין ואחרים. אנחנו שואפים לשתף פעולה בעתיד עם הפארקים עצמם והשותפים של הפארקים לקידום וחשיפה באמצעות קמפיינים".

האתר נמצא כרגע בהרצה: הוא פתוח לגולשים וניתן לחוות ולהשתמש בו ובאופציית המובייל כדי לתכנן את החופשה הבאה שלכם בפארק השעשועים. בעתיד מתוכננת אפליקציה אשר תאפשר למבקרים ניווט מתקדם והתראות. הכנת תוכנית לביקור בפארק השעשועים תוודא כי המבקר יוכל ליהנות ממתקנים, מסעדות ואטרקציות המתאימים במיוחד עבורו ועל ידי כך יחסוך הרבה זמן וכסף.

השאר פרטים לקבלת ניוזלטר
אני מאשר קבלת תוכן שיווקי